01 Жовтня, 2023 р., 13:07
Сьогодні ми відзначаємо шість свят в один день. День захисників та захисниць України, День українського козацтва, День територіальної оборони України, День ветерана, День вчителя в Україні та Покрови.
01 Жовтня, 2023 р., 10:48
«Готові до спротиву!» - це гасло сильних, незламних та хоробрих українців! Захисників не за професією, а за покликом серця.
01 Жовтня, 2023 р., 10:38
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 26 травня 2023 року № 306, солдата Сатановського Геннадія Олександровича нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).
01 Жовтня, 2023 р., 10:36
1 жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ідея заступництва Божої Матері – захисниці від ворогів – має глибоке коріння із часів Русі і запровадження християнства у 988 році. Князь Ярослав Мудрий збудував у Києві церкву на Золотих Воротах як вияв вдячності Богові і Пресвятій Богородиці. 1039 року він віддав народ Русі під опіку Божої Матері.
01 Жовтня, 2023 р., 09:46
Це ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України.
01 Жовтня, 2023 р., 09:04
30 вересня, напередодні  Дня Захисників та Захисниць України у Брацлавській громаді відбулось відкриття Алеї Слави загиблих Героїв Брацлавщини.
01 Жовтня, 2023 р., 09:00
Хвилина поваги. Хвилина мовчання.
01 Жовтня, 2023 р., 09:00
Сьогодні хвилиною мовчання та покладанням квітів у середмісті Вінниці вшанували всіх, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. За майбутнє українських дітей.