04 Жовтня, 2023 р., 14:20
У Національній службі здоров'я України спростували ще один міф, щодо надання медичної допомоги.
04 Жовтня, 2023 р., 14:19
6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів. Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.
04 Жовтня, 2023 р., 14:18
Як повідомляє Начальник ОВА Сергій Борзов, ще на 74 об’єктах житлового фонду та соціальної інфраструктури сіл Краснолюбецьке, Мала Сейдеминуха та Новополтавка фахівці Вінницької ОВА провели обстеження та склали комісійні акти. Ці села входять до Калинівської територіальної громади Херсонської області.
04 Жовтня, 2023 р., 10:22
Волонтери - це активні громадяни, які, відчуваючи важливість соціальної місії системи БПД, вирішили допомагати та сприяти центрам і бюро правової допомоги у їхній роботі.
03 Жовтня, 2023 р., 16:01
Для створення в громадах базових доступних сервісів з ментального здоров’я не потрібні великі ресурси. Ці послуги мають стати звичними для всіх жителів: від малечі до людей старшого віку.
03 Жовтня, 2023 р., 15:47
За результатами засідання робочої підгрупи Тульчинської районної військової адміністрації під головуванням начальника Олександра Гаврилюка, яке відбулося 02 жовтня 2023 року з проведення моніторингу стану та облаштування місць тимчасового проживання на території району з метою належного виконання наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова від 18 вересня 2023 року № 1218 «Про утворення робочої групи щодо здійснення моніторингу стану та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб»
03 Жовтня, 2023 р., 15:08
На порядку денному Форуму, який проходить 3 жовтня у Вінниці, важливі питання , що стосуються  економіки громад, бюджетних викликів та інвестицій, залучення грантових проєктів в громади тощо.
03 Жовтня, 2023 р., 15:07
Для українців, які подавали заяву про знищене майно за програмою єВідновлення, вже доступні житлові сертифікати у застосунку Дія. У ньому міститься інформація про суму компенсації, а також термін його дії.