09 Жовтня, 2023 р., 11:21
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у врученні Global Teacher Prize Ukraine – щорічної національної премії для вчителів – агентів освітніх змін, яку вручає з 2017 року громадська спілка «Освіторія». Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства та наголосити на важливості педагогів в Україні.
09 Жовтня, 2023 р., 11:18
Уже в жовтні розпочнеться новий «субсидійний» період – опалювальний. Пенсійним фондом буде проведено автоматичне перепризначення житлових субсидій на опалювальний сезон, але лише домогосподарствам, які вже є отримувачами субсидій та тим, кому на літній період було призначено «нульову» субсидію. Тож таким категоріям субсидіантів звертатись до органів Фонду немає потреби.
09 Жовтня, 2023 р., 11:03
Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у робочій зустрічі з головами обласних військових адміністрацій, яка відбулася під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.
09 Жовтня, 2023 р., 08:51
Сердечно вітаю з професійним святом — Всесвітнім днем пошти!
08 Жовтня, 2023 р., 18:18
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. Важа Даіаурі вчергове довів свою професійність та майстерність і у ваговій категорії до 115 кг виборов перше місце на Чемпіонаті світу.
08 Жовтня, 2023 р., 08:16
Квітка душа...8 жовтня, пішла з життя легендарна українська співачка Ніна Матвієнко.
07 Жовтня, 2023 р., 15:50
Сьогодні, на передодні роковин загибелі військовослужбовця у с.Студена відкрито меморіальну дошку  Кордонському Володимиру Михайловичу.