06 Жовтня, 2023 р., 15:40
7 жовтня в Тульчинській громаді оголошено День жалоби. Навколішки з квітами та українськими прапорами зустрічатимемо Денисова Віктора Вікторовича, 28 березня 1965 року народження . Його остання життєва дорога пролягатиме містами і селами з м.Жмеринки, де проживав військовослужбовець з сім’єю до с.Дранка, в якій він народився.
06 Жовтня, 2023 р., 15:37
На виконання наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації  Сергія Борзова від 18 вересня 2023 року № 1218 «Про утворення робочої групи щодо здійснення моніторингу стану та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» в період з 03 по 06 жовтня 2023 року на території Тульчинського району робочою підгрупою Тульчинської районної військової адміністрації на чолі з заступником начальника районної військової адміністрації  Володимира Скалія проведено моніторинг стану та облаштування місць тимчасового проживання на території району.
06 Жовтня, 2023 р., 15:25
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації ОВА.
06 Жовтня, 2023 р., 15:25
Продовжуємо підтримувати наших захисників.
06 Жовтня, 2023 р., 12:18
Цього тижня на подкаст «Простими словами» завітав молодший сержант ЗСУ та професор Ужгородського національного університету Федір Шандор, також відомий як «Професор з окопу». Він розповів про перебіг війни в Україні, поділ на військових і цивільних та помилки попередніх поколінь.
06 Жовтня, 2023 р., 09:20
Тульчинський район складається з дев'яти  територіальних громад . Станом на 01.10.2023 року проведено моніторинг стану виконання місцевих бюджетів .
05 Жовтня, 2023 р., 12:00
Мобільний додаток «Stroke Riskometer» допомагає людям безоплатно зробити персональний розрахунок ризику інсульту та отримати рекомендації як його зменшити.