10 Жовтня, 2023 р., 16:51
10 жовтня 2023 року в Крижопільському управлінні Тульчинської філії Вінницького ОЦЗ для безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості проведено тренінг з розвитку навичок "Soft skills". Тема: «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях». Тренінг організовано у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської Державною службою зайнятості в співпраці з Координаційним центром психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України, ГО «Безбар'єрність» та Israel Trauma Coalition, яка покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.
10 Жовтня, 2023 р., 16:38
10 жовтня на Вінниччині відбувся інтерактивний вуличний івент «Подорож до ментального здоров’я».
10 Жовтня, 2023 р., 16:32
10 жовтня  у Вапнярському ліцеї № 1 в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я  «Ти як?» ініційованої Оленою Зеленською, відбулося заняття з ментального здоров'я "Як ти? Ментальне здоров'я" для учнів 7-8 класів.
10 Жовтня, 2023 р., 16:24
За підтримки Тульчинської районної військової адміністрації та районної асоціації футболу на міському стадіоні в Тульчині 8 жовтня 2023 року відбувся благодійний турнір з дитячого футболу, на підтримку Збройних Сил України. Це захоплююча спортивна подія зібрала близько 100 юних футболістів 2012-2013 рр. народження. Юні спортсмени продемонстрували свою футбольну майстерність. Змагання пройшли на високому рівні, атмосфера на стадіоні була напруженою та захоплюючою.
10 Жовтня, 2023 р., 16:21
Сьогодні Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає Всесвітній день ментального здоров’я,  який заснований ВООЗ ще 31 рік тому.
10 Жовтня, 2023 р., 16:10
Міністерство оборони України спільно з Головним управлінням морально-психологічного забезпечення ЗСУ за сприяння Громадського Руху «Жіноча сила України» розробили порадник для родин військових.
10 Жовтня, 2023 р., 13:48
У Бухаресті розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Румунії Клауса Йоханніса.
10 Жовтня, 2023 р., 13:48
10 жовтня - Всесвітній день ментального здоров’я, заснований ВООЗ ще 31 рік тому.
10 Жовтня, 2023 р., 13:48
У Міністерстві охорони здоров’я повідомляють, що з 8 жовтня пацієнти з цукровим діабетом І типу можуть отримати тест-смужки для глюкометрів через програму реімбурсації.