16 Жовтня, 2023 р., 14:50
Війна ламає долі та приносить з собою лише горе. Її чорне крило  накрило Тульчинщину. Маємо чергову трагічну звістку про загибель. Лави Небесного війська поповнив Пугачов Олександр Олександрович, 1984 року народження, житель міста Тульчин.
16 Жовтня, 2023 р., 14:12
У вересні цього року Соціологічна група «Рейтинг» за ініціативи Українського ветеранського фонду Мінветеранів провела ІV Загальнонаціональне опитування, в рамках якого, зокрема, дослідили актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ, потреби та можливі проблеми ветеранів у цивільному житті.
16 Жовтня, 2023 р., 12:21
Міністерство соціальної політики України спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 18 жовтня.
16 Жовтня, 2023 р., 11:41
Знову схиляємо голови в скорботі. Знову зустрічатимемо Героя, який повертатиметься «на щиті» до місця вічного спочинку. 11 жовтня 2023 року біля населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області ми втратили Тимошука Вадима Сергійовича, 08 травня 1990 року народження, жителя смт. Крижопіль Крижопільської громади.
16 Жовтня, 2023 р., 10:36
У змаганнях взяли участь близько 250 учасниць з Калинівської, Козятинської, Жмеринської, Вінницької та Агрономічної громад.
16 Жовтня, 2023 р., 08:30
Про це повідомив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА. Mitsubishi L200 та Mazda B2500 допоможуть захисникам виконувати бойові завдання.
16 Жовтня, 2023 р., 08:27
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. Дитячий табір розташований у містечку, що розкинулось серед мальовничих закарпатських ландшафтів у долині річки Латориці.
16 Жовтня, 2023 р., 08:25
Уночі 16 жовтня 2023 року російські окупанти атакували Україну з кількох напрямків, застосувавши балістичне озброєння, керовані авіаційні ракети та ударні безпілотники.
13 Жовтня, 2023 р., 16:34
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, у цих будинках замінено покрівлю, встановлено металопластикові вікна та двері, здійснено фасадні роботи. Житло повністю готове для проживання.