24 Жовтня, 2023 р., 19:26
Ще одна трагічна новина, яка постукала чорним крилом до Піщанської громади.  В боротьбі з російським агресором загинув Юзьков Руслан Володимирович, 20 квітня 1993 року народження, житель с.Ставки.
24 Жовтня, 2023 р., 18:41
Багатостраждальний український народ бореться  з російським гнітом. Відстоює свою незалежність, демократію та можливість жити в цивілізованій країні.  Ціна такого опору надвисока, адже ми платимо життям, життям своїх громадян.
24 Жовтня, 2023 р., 16:15
Сьогодні, 24 жовтня, за участю Начальника ОВА Сергія Борзова відбулось розширене засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
24 Жовтня, 2023 р., 15:53
Шахраї від імені компанії Meta пишуть в особисті повідомлення (Direct) у фейсбуці та інстаграмі та виманюють паролі від сторінок у соцмережах!
24 Жовтня, 2023 р., 12:09
Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.
24 Жовтня, 2023 р., 12:08
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 25 жовтня 2023 року в адміністративній будівлі Шпиківської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
24 Жовтня, 2023 р., 08:22
Начальник ОВА Сергій Борзов разом з представниками офіційної делегації Осієчко-Баранської жупанії Республіки Хорватія поклали квіти до Стіни пам’яті загиблих військових на площі ім. Т. Г. Шевченка.
23 Жовтня, 2023 р., 16:03
Саме до нього ви, як пацієнт, будете звертатись в першу чергу зі скаргами та запитаннями про здоров’я, які турбують. Сімейний лікар має найповнішу інформацію про ваш стан здоров’я, тому якнайкраще надасть медичну допомогу або ж порекомендує профілактику хвороб. У сімейного лікаря можна зробити безоплатно вакцинації, передбачені Національним календарем щеплень.