26 Жовтня, 2023 р., 11:39
За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, відповідно до Указу Президента України від 19 червня 2023 року № 338/2023 старшого солдата, Квасюка Віктора Михайловича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).
26 Жовтня, 2023 р., 11:32
Дізнатися більше можна, зателефонувавши на гарячу лінію Мінреінтеграції «1548», та на порталі Державної служби зайнятості.
26 Жовтня, 2023 р., 11:32
Для Вінницької області у 2023 році для облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти передбачено кошти з державного бюджету в обсязі 30,8 млн грн. До кінця 2023 року планується будівництво 2 укриттів та ремонт – 6. На двох об’єктах будівельні роботи завершено.
26 Жовтня, 2023 р., 11:07
26 жовтня 2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
26 Жовтня, 2023 р., 10:27
В умовах  віроломної, жорстокої, повномасштабної війни росії проти України, наші військові  вкотре доводять, що ми вільний, самодостатній народ, що має свою віру, мову, армію. У боротьбі  з агресором Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських борців за волю. Наші Збройні Сили захищають від російської навали свою державу та цивілізований світ.
26 Жовтня, 2023 р., 09:38
Начальник ОВА Сергій Борзов в ефірі всеукраїнського телемарафону Єдині новини розповів про новий формат проведення Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, що відбувся на Вінниччині.
26 Жовтня, 2023 р., 08:13
Актуальним питанням для громад Вінниччини є ймовірне зростання тарифів за газопостачання та електроенергію. Цю тему під час обласного засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова порушив очільник Іллінецької міської громади Володимир Ящук.