30 Жовтня, 2023 р., 16:11
30 жовтня у Тульчинській філії Вінницького обласного центру зайнятості в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен» відбувся тренінг з розвитку м`яких навичок Soft skills для безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за участю соціального працівника Інни Прияцелюк Мобільної команди Гуманітарної організації INTERSOS.
30 Жовтня, 2023 р., 14:22
І знову чорний день… І знову клята війна забрала ще одне життя жителя Тульчинщини.
30 Жовтня, 2023 р., 14:13
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, ще два позашляховика Nissan поїхали на допомогу до наших Захисників.
30 Жовтня, 2023 р., 12:36
УВАГА, ФЕЙКОВІ ДЗВІНКИ!
30 Жовтня, 2023 р., 12:12
Документальний проєкт "Незламні діти. Я чекаю" розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань.
30 Жовтня, 2023 р., 11:12
Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік та на запрошення Військово-повітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) здійснює організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”, які відбудуться 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.
30 Жовтня, 2023 р., 09:48
На жаль, ця страшна війна забирає життя кращих наших ГЕРОЇВ...