03 Листопада, 2023 р., 14:24
У період стресових подій зважайте на те, що здатність дитини навчатися може знижуватися: вона може гірше сприймати та запам’ятовувати нову інформацію, бути більш емоційною, менш зібраною та уважною.
03 Листопада, 2023 р., 14:24
Курили в забороненому місці чи не сплатили своєчасно податки? Отримуйте електронну постанову в справі про адміністративне порушення та сплачуйте штраф не виходячи з дому. Запустили нову послугу в застосунку Дія.
03 Листопада, 2023 р., 12:42
Вдень, 3 листопада, очікуються пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
03 Листопада, 2023 р., 11:08
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Королівства Нідерланди Кайсою Оллонгрен, яка прибула з візитом до нашої країни.
03 Листопада, 2023 р., 10:53
В Україні працює Національний портал з імунізації. Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Для фармацевтів та медиків на порталі оновлюють інформацію щодо актуальних змін у нормативних документах. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.
03 Листопада, 2023 р., 10:18
3 листопада – День ракетних військ та артилерії.
03 Листопада, 2023 р., 08:07
У ніч на 3 листопада 2023 року російські окупанти атакували Україну чотирма десятками “Shahed-136/131” з Курської області та з району Приморсько-Ахтарськ -рф.
02 Листопада, 2023 р., 15:33
Начальник ОВА Сергій Борзов та народна депутатка України Ірина Борзова передали закладам дошкільної освіти Вінниччини  бокси для раннього розвитку дітей від представництва міжнародного фонду UNICEF Ukraine.