07 Листопада, 2023 р., 11:56
Начальник ОВА Сергій Борзов підкреслив, що загроза обстрілів енергетичної інфраструктури зберігається, тож в області докладають максимум зусиль для того, щоб вінничани були з теплом.
07 Листопада, 2023 р., 10:26
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує, що приймання документів від власників трьох і більше корів на часткове відшкодування витрат на закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока буде здійснюватися до 30 листопада 2023 року.
07 Листопада, 2023 р., 10:25
На жаль, жорстока війна продовжує забирати кращих та приносити горе в оселі українців. Янголом неба став Потьомкін Андрій Іванович, 06 червня 1982 року народження, житель смт. Піщанка Піщанської громади.
07 Листопада, 2023 р., 08:11
В Україні 6 листопада набув чинності Закон №7438, згідно з яким заборонено використання та розповсюдження більшості салютів, феєрверків та петард.
07 Листопада, 2023 р., 08:10
З 82% площ буряків накопано майже 2 млн тонн цукросировини. Урожайність становить 451 ц/га, а цукристість коренів перевищує минулорічну.
06 Листопада, 2023 р., 12:15
На подкаст «Простими словами» завітав Артем Денисов – співзасновник ветеранського простору Veteran Hub. З 2014 року він надає психологічні та юридичні консультації військовим та їхнім рідним.
06 Листопада, 2023 р., 12:15
Документальний проєкт "Незламні діти. Я чекаю" розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань.
06 Листопада, 2023 р., 10:13
Міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року.