15 Листопада, 2023 р., 08:10
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, у ніч на 13 листопада команда трансплантологів лікарні разом із колегами з «Феофанії» здійснили надскладні операції з пересадки печінки та нирки. Ще двоє людей отримали шанс на повноцінне життя.
14 Листопада, 2023 р., 16:41
Тульчинська районна військова адміністрація за дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, реалізовує на території району черговий проєкт щодо підтримки закладів освіти, а саме закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану, яким передаються Бокси «Навчально-розважальні матеріали для закладів дошкільної освіти» до яких увійшли дидактичні матеріали для організації навчання та дозвілля дошкільнят під час перебування в укриттях.
14 Листопада, 2023 р., 15:27
Яких дітей втрачає Україна! Яка ціна за волю вироста, Бо зроду – і міцна, і непокірна Якого ж їй Господь поклав хреста!
14 Листопада, 2023 р., 15:04
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 15 листопада  2023 року в адміністративній будівлі Вапнярської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
14 Листопада, 2023 р., 15:04
Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з воїнами 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.
14 Листопада, 2023 р., 12:00
У  Національній службі здоров'я України нагадали, що це за хвороба та які послуги з цим захворюванням можна отримати у сімейного лікаря.
14 Листопада, 2023 р., 08:17
У ніч на 14 листопада 2023 року окупанти атакували Україну ударними дронами, балістичною та керованою авіаційною ракетами.