21 Листопада, 2023 р., 15:35
21 листопада, вночі та вранці 22 листопада очікується ускладнення погодних умов: до кінця дня очікується туман, видимість 200-500 метрів, ожеледь, на дорогах ожеледиця.
21 Листопада, 2023 р., 15:09
Ви - еліта ЗСУ та гордість України. Ви завжди там, де найважче.
21 Листопада, 2023 р., 14:59
Бокси “НУМО відкривай та розвивай” отримали вихованці трьох дитячих садочків Студенянської громади. Пакунки із матеріалами щодо ментального здоров’я, гігієни, мінної безпеки за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, сьогодні передав начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Володимир Скалій.
21 Листопада, 2023 р., 14:29
21 листопада – День Десантно-штурмових військ ЗСУ!
21 Листопада, 2023 р., 12:45
Сьогодні Україна відзначає 10-ту річницю Революції Гідності. Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Воно прославляє волелюбність і мужність нашого народу, прагнення до демократії, вшановує національні інтереси держави і права людини.
21 Листопада, 2023 р., 12:41
21 листопада – День Гідності та Свободи.
21 Листопада, 2023 р., 12:34
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 22 листопада 2023 року в адміністративній будівлі Брацлавської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
21 Листопада, 2023 р., 10:41
У День Гідності та Свободи Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська вшанували пам’ять активістів, які загинули під час Революції Гідності.