16 Листопада, 2023 р., 08:56
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
15 Листопада, 2023 р., 16:39
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
15 Листопада, 2023 р., 16:23
Сьогодні, 15 листопада за участі заступника начальника районної військової адміністрації Володимира Скалія,  на базі Крижопільського ВЦ 113, відбулось чергове виїзне засідання спостережної комісії при Тульчинській районній військовій адміністрації.
15 Листопада, 2023 р., 15:36
15 листопада 2023 року відбувся  виїзний прийом  в Вапнярській територіальній громаді. Прийом здійснював начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Сергій Чепернатий за участі секретаря селищної ради  Тетяни Василенко.
15 Листопада, 2023 р., 11:59
За участь у суспільно корисних роботах тепер платитимуть більше. Відповідні зміни передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 р. №1119 https://is.gd/rukZhR «Про внесення змін до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану».
15 Листопада, 2023 р., 09:03
Регіональний Форум Громадських Ініціатив «Я Змінюю!» зібрав сьогодні у Вінниці представників ІГС задля спільного пошуку шляхів вирішення ключових проблем співпраці органів державної влади та місцевих громад Вінниччини.
15 Листопада, 2023 р., 08:10
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, у ніч на 13 листопада команда трансплантологів лікарні разом із колегами з «Феофанії» здійснили надскладні операції з пересадки печінки та нирки. Ще двоє людей отримали шанс на повноцінне життя.