17 Листопада, 2023 р., 08:07
Сьогодні відбулося обласне свято «Таланти Поділля – 2023», де відзначили переможців всеукраїнських конкурсів, змагань, олімпіад, а також їх педагогів.
17 Листопада, 2023 р., 08:06
Уночі 17 листопада 2023 року противник атакував десятьма ударними БпЛА типу «Shahed» з напрямку Приморсько-Ахтарськ -рф.
16 Листопада, 2023 р., 15:57
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. У цікаву оздоровчу подорож вирушили сьогодні юнаки та дівчата з Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Могилів-Подільського, Хмільницького, Тульчинського районів та з міста Вінниці.
16 Листопада, 2023 р., 14:52
З нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, який щорічно відзначається 16 листопада, представників галузі привітали в офіційному медіацентрі ОВА.
16 Листопада, 2023 р., 14:45
За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова на базі Тульчинського району відбулась нарада  щодо забезпечення  належного експлуатаційного стану дорожніх мереж та безпеки дорожнього руху в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.
16 Листопада, 2023 р., 10:04
Про це повідомили у Департаменті соціальної та молодіжної політики ОВА.