10 Листопада, 2023 р., 12:04
З  метою забезпечення якісного виконання оперативних завдань командування в темний час доби, за сприяння начальника Тульчинської районної військової адміністрації    Олександра Гаврилюка у співпраці з Благодійним фондом Родини Собуцьких, ТОВ «Агробізнес» з  Вінницькою та  Крижопільською філіями  було придбано та передано потужну світлова техніка для однієї з військових частин, що забезпечує безпеку нашого регіону.
10 Листопада, 2023 р., 10:05
Опалювальний сезон на Вінниччині успішно стартував, та чи враховані всі ризики? Наскільки стабільно буде працювати критична інфраструктура області та чи надійно закрите вінницьке небо? Про роботу АПК, врожайність 2023 року та переробну промисловість регіону, сталу роботу банківської системи і зв’язку у випадку блекауту та допомогу військовим, – про все це і більше Начальник ОВА Сергій Борзов розповів в ефірі телеканалу ІТА «ВІТА». Дивіться у відео.
10 Листопада, 2023 р., 08:17
У ніч на 10 листопада 2023 року російські окупанти атакували ударними БпЛА та керованими авіаційними ракетами.
10 Листопада, 2023 р., 08:16
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
09 Листопада, 2023 р., 17:00
Сьогодні, 9 листопада 2023 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
09 Листопада, 2023 р., 16:28
Відповідно до наказу Міністерства оборони України, Нікітіна Миколу Олексійовича нагороджено медаллю «Золотий тризуб».
09 Листопада, 2023 р., 15:42
Сьогодні, 9 листопада начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно з головою районної ради Василем Неборецьким та заступником міського голови Аллою Поваляєвою привітали працівників  та майстрів народного мистецтва Тульчинської громади з професійним святом.