09 Листопада, 2023 р., 08:00
9 листопада ви відзначаєте Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
08 Листопада, 2023 р., 14:56
Кожен народ існує доти, доки живе його культура! І сьогодні необхідно її не лише оберігати, а й примножувати.
08 Листопада, 2023 р., 10:36
Гепатит А – захворювання брудних рук.
08 Листопада, 2023 р., 08:10
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов відзначив тренерів, спортсменів, а також провідних діячів та фахівців галузі фізичної культури та спорту за багаторічну плідну працю, любов до спорту та високі досягнення на міжнародній арені.
07 Листопада, 2023 р., 16:26
За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові, відповідно до Указу Президента України від 19 червня 2023 року № 338/2023 солдата, Бойка Ігоря Валерійовича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).
07 Листопада, 2023 р., 15:49
Загиблим Героям – вічна Слава і світла пам'ять!
07 Листопада, 2023 р., 15:39
Шановні громадяни Тульчинщини! Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк вкотре застерігає не стати жертвою шахраїв, які обманним шляхом вимагають кошти для Збройних сил України.
07 Листопада, 2023 р., 12:40
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 08 листопада  2023 року в адміністративній будівлі Крижопільської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.