06 Листопада, 2023 р., 09:06
Сьогодні в офіційному Медіацентрі обласної військової адміністрації відбулась нарада під головуванням Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної.
05 Листопада, 2023 р., 08:00
Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.
04 Листопада, 2023 р., 08:59
Одна за одною трагічні новини прийшли в Шпиківську громаду.  Чергова втрата для них, для всіх нас, для України. В російсько-українській війні загинув Покиньчереда Віктор Васильович, 27 липня 1972 року народження, житель смт.Шпиків.
04 Листопада, 2023 р., 08:02
Своє професійне свято залізничники України відзначають на початку останнього осіннього місяця, а саме 4-го листопада.
03 Листопада, 2023 р., 19:48
Сьогодні до Шпиківської громади прийшла трагічна новина. В боротьбі за незалежність загинув військовослужбовець, житель с. Велика Вулига Красний Артур Ярославович, 2 січня 1995 року народження.
03 Листопада, 2023 р., 17:57
Сьогодні у Харківському національному університеті внутрішніх справ випуск  слухачів курсів поліцейських офіцерів громад.
03 Листопада, 2023 р., 16:17
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов провів засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» при обласній військовій адміністрації.
03 Листопада, 2023 р., 16:16
У День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ Президент України Володимир Зеленський зустрівся з військовослужбовцями цих родів військ та вручив державні нагороди.
03 Листопада, 2023 р., 15:00
Працівники соціальної сфери - це люди, які присвятили себе суспільству та піклуються про тих, хто найбільше потребує підтримки.