13 Листопада, 2023 р., 20:00
Вірою і правдою він захищав від окупантів рідну землю, боровся за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте, не вдалось зберегти своє…
13 Листопада, 2023 р., 16:35
Президент Володимир Зеленський провів зустріч із лідером кримськотатарського народу, правозахисником, народним депутатом України, визначним політичним і громадським діячем Мустафою Джемілєвим, якому сьогодні виповнюється 80 років.
13 Листопада, 2023 р., 16:30
13 листопада за участю Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулась нарада щодо реалізації затвердженої Урядом Стратегії реформи шкільного харчування на 2023 – 2027 роки.
13 Листопада, 2023 р., 11:25
Кабінет Міністрів України затвердив Порядок реалізації експериментального проєкту з організації навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Уряду 15 вересня.
10 Листопада, 2023 р., 14:29
10 листопада на Вінниччині очікуються пориви вітру 15-20 м/с. Рятувальники радять на вулиці триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі та дерев, а в разі сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.
10 Листопада, 2023 р., 14:27
Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у XXXV Всеукраїнській науковій історико-краєзнавчій конференції, присвяченій дослідженням до 90-х роковин Голодомору 1932 – 1933 років. Захід відбувся у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського.