19 Листопада, 2023 р., 08:00
Щиро вітаю вас з професійним святом Днем працівників сільського господарства.
17 Листопада, 2023 р., 19:26
Яких дітей ховає Батьківщина!.. Яку наругу зносить від катів! До неба крик, молитва її лине Сплетінням синьо-жовтих кольорів.
17 Листопада, 2023 р., 15:26
Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна презентувала досягнення області у впровадженні проєкту «Помічник ветерана» на нараді з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.
17 Листопада, 2023 р., 12:54
Напередодні Дня працівників сільського господарства, в актовій залі міської ради керівництво району та територіальної громади привітали аграріїв  Тульчинської громади.
17 Листопада, 2023 р., 12:14
Осінньо-зимовий період – це той час, коли підвищена загроза виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах.
17 Листопада, 2023 р., 11:07
Листопад 2023 року  став  плідним на спортивні перемоги для учнів закладів загальної середньої освіти району.  3 та 7 листопада відбулися районні змагання за програмою Гімназіади школярів з тенісу настільного та шахів.
17 Листопада, 2023 р., 09:23
Сьогодні особливе свято – Всесвітній день студента. Як багато прекрасних і позитивних миттєвостей дарують студентські роки. Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань. Саме ви – найцінніший потенціал нашої держави. Саме ви – впевнене майбутнє української нації!