21 Листопада, 2023 р., 09:35
Гідність і Свобода. Так звучить наша національна ідея.
21 Листопада, 2023 р., 08:23
У ніч на 21 листопада 2023 року рашисти атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ -рф) 10-ма ударними БпЛА типу «Shahed».
21 Листопада, 2023 р., 08:00
Нині, коли на нашу землю прийшли рашистська орда і весь народ став на захист Батьківщини, особливого значення набули такі поняття, як «гідність» та «свобода».
20 Листопада, 2023 р., 15:31
За ініціативи Тульчинської районної асоціації футболу 18 листопада 2023 року  відбувся черговий Благодійний турнір з футзалу на підтримку Збройних сил України, а саме бійця батальйону «Свобода» бригади «Рубіж» Національної Гвардії України Антону Щербі  (на придбання автомобіля для виконання бойових завдань).
20 Листопада, 2023 р., 12:41
Дата обрана не просто так. Саме у цей день у 1959 році Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а у 1989 році – Конвенцію про права дитини. Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього стосовно дітей у всьому світі, а також святкування глобальної єдності та взаєморозуміння між дітьми, підтримки ініціатив, спрямованих на забезпечення добробуту дітей у всьому світі.
20 Листопада, 2023 р., 09:57
21 листопада у проміжку часу між 12.00 та 18.00 на Коржівському родовищі будівельного каменю ТОВ «Грабовецький гранкар’єр», яке розташоване в селі Грабовець Тульчинського району, буде проведено масовий вибух з метою подрібнення скальних порід. Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством.
20 Листопада, 2023 р., 09:47
Під час виконання робіт з небезпечними та шкідливими виробничими чинниками, або робіт, пов’язаних з підвищеним виробничим ризиком, нормативно-правовими актами з охорони праці передбачено вжиття організаційно-технічних заходів щодо безпеки праці.