28 Листопада, 2023 р., 08:23
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 29 листопада  2023 року в адміністративній будівлі Піщанської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
28 Листопада, 2023 р., 08:10
Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує - у вітряну погоду порушується тяга в димових та вентиляційних каналах. Більше того, є загроза утворення так званої «зворотної тяги». За таких умов підвищується небезпека накопичення всередині приміщень смертельно небезпечного чадного газу.
28 Листопада, 2023 р., 08:08
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, Український культурний фонд розпочав прийом заявок на грантову програму "Культура без бар'єрів".
27 Листопада, 2023 р., 15:59
Наглядові ради створять у тих лікарнях, що надають спеціалізовану медичну допомогу та мають укладені контракти із НСЗУ.
27 Листопада, 2023 р., 15:46
До уваги мешканців Тульчинського району!
27 Листопада, 2023 р., 15:39
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
27 Листопада, 2023 р., 10:42
У Національній службі здоров’я України (НСЗУ) пояснили як ветерану із втратою кінцівки пройти безоплатну реабілітацію.