Новини
29 Листопада, 2023 р., 08:17
особового складу / personnel ‒ близько/ about 327580 (+1140) осіб / persons,
29 Листопада, 2023 р., 08:07
За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces у ніч на 29 листопада 2023 року противник атакував ударними БпЛА типу «Shahed» з напрямку Приморсько-Ахтарськ -рф. та керованими авіаційними ракетами Х-59 з повітряного простору окупованої Херсонщини.
29 Листопада, 2023 р., 08:05
28 Листопада, 2023 р., 17:04
Держава – це, у першу чергу, люди. В умовах війни підтримка кожного як ніколи на часі. Саме тому важливо об’єднати зусилля, щоб допомогти військовим та цивільним у подоланні внутрішніх викликів.
28 Листопада, 2023 р., 16:32
Триває вручення боксів «НУМО, відкривай та розвивай», які за дорученням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, передали діткам Томашпільської та Шпиківської громадам.
28 Листопада, 2023 р., 15:07
Сьогодні, 28 листопада 2023 року відбулась 43 сесія Студенянської сільської ради 8 скликання в якій взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
28 Листопада, 2023 р., 11:12
Холодова травма або переохолодження – один із найбільших ризиків (разом із переломами кінцівок), які несе із собою зима.
28 Листопада, 2023 р., 11:11
У поточному році держава забезпечила Вінниччину рекордною субвенцією для виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення захисникам і родинам загиблих.
28 Листопада, 2023 р., 10:53
Цієї ночі, 28 листопада 2023 року, протиповітряною обороною знищено ударний БпЛА типу «Shahed», а під ранок, на півдні – розвідувальний БпЛА оперативно-тактичного рівня «Орлан-10».
28 Листопада, 2023 р., 09:56
На запрошення районної Асоціації футболу за підтримки районної військової адміністрації та Тульчинської міської ради, цьогоріч на старт змагання зголосилося десять самобутніх колективів кількох районів області, які в два кола визначать чемпіона та призерів.
Але головне-це чергова допомога героям-захисникам ЗСУ!
Одразу після першого туру 17 тис.грн. зібраних кожною з команд за участі вболівальників турніру вже спрямовано на ремонт пошкодженого автомобіля землякам зі 169 батальйону ТрО. Наразі збір триває.
Щиро вдячні усім,хто долучився та продовжуємо роботу з підтримки героїв-земляків.
Наприкінці тижня плануємо черговий візит до Реабілітаційного Центру м. Вінниці,яким системно опікуємось. Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих.
Перемагаймо разом!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!