06 Грудня, 2023 р., 08:28
За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces у ніч на 6 грудня 2023 року окупанти атакували Україну безпілотниками типу «Shahed» з двох напрямків – мис Чауда (Крим) та Курська область -рф.
05 Грудня, 2023 р., 16:26
Пацієнти мають можливість отримати якісні психологічні послуги безоплатно в рамках Програми медичних гарантій. Рік тому рік тому НСЗУ запровадили пакет «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».
05 Грудня, 2023 р., 16:23
Прапором до Дня Перемоги та Почесними грамотами обласної військової адміністрації та обласної Ради сьогодні відзначили волонтерів регіону.
05 Грудня, 2023 р., 16:22
Спеціально для споживачів Вінницька філія «Газмережі» створила інфогід з актуальних питань щодо розподілу газу.
05 Грудня, 2023 р., 16:00
Інформація про продаж об’єкта малої приватизації – областях про продаж об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва –  блока універсального на 9 учбових приміщень
05 Грудня, 2023 р., 11:40
Начальник ОВА Сергій Борзов разом із народною депутаткою України Іриною Борзовою відзначили волонтерів та працівників комунальних підприємств регіону, які працювали на деокупованій території Херсонщини.