07 Грудня, 2023 р., 08:49
Завдяки  Збройним силам України, ворог немає можливості просунутись в глиб країни, наші оборонці стримують наступ на всіх ділянках фронту. Війна продовжується, приносячи біль та страждання в українські сім’ї, проте, саме завдяки нашим Героям кожен з нас впевнений в майбутній перемозі, яка, проте, буде здобута страшною ціною. Ціною людського життя. Аби пам’ятати обличчя новітніх Героїв, 6 грудня 2023 року у Вишковецькому старостинському окрузі Брацлавської громади відкрито Алею слави.
07 Грудня, 2023 р., 08:15
Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!
07 Грудня, 2023 р., 08:00
У День Святого Миколая кожен чекає на дива. Особливої уваги та турботи потребують діти, яким довелось подорослішати раніше за інших. Діти, які втратили батьківську підтримку.
06 Грудня, 2023 р., 17:05
Наважитися звернутися по допомогу може бути складно. Та коли власний дім стає небезпечним місцем – необхідно розповісти про ситуацію хоча б комусь.
06 Грудня, 2023 р., 17:04
6 грудня – День Святого Миколая. Це найулюбленіше свято усіх дітей та дорослих.
06 Грудня, 2023 р., 16:59
Сьогодні, в День Збройних сил України, відбулась зустріч  представників колективу пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України. Вінницька область» з членами родин загиблих військовослужбовців Тульчинського району, які стали на захист Батьківщини та віддали своє життя у російсько-українській війні, починаючи з лютого 2014, завершуючи лютим 2022 року.
06 Грудня, 2023 р., 16:56
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України від 13 червня  2023 року № 328/2023 капітана, Тимченка Олександра Анатолійовича нагороджено орденом Богдана Хмельницького  ІІІ ступеня (посмертно).
06 Грудня, 2023 р., 16:11
Волонтерство - це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує волонтерів та веде їх вперед. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей по всьому світу отримують необхідну допомогу.