08 Грудня, 2023 р., 09:54
Забезпечення права дитини на родину, - у пріоритеті.
08 Грудня, 2023 р., 08:54
У ніч на 8 грудня 2023 року окупанти атакували Україну безпілотниками типу «Shahed» із району Приморсько-Ахтарськ – рф та зенітними керованими ракетами С-300 з території Бєлгородської народної республіки.
07 Грудня, 2023 р., 16:45
Безпека наших громадян – це завдання №1. Сьогодні поліцейським офіцерам Вінницької міської територіальної громади передали ключі від 49-ти службових автомобілів та помпові рушниці.
07 Грудня, 2023 р., 15:43
Щоб проаналізувати рівень цифрової грамотності та діджитал-навичок українців, Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами кожні два роки проводить дослідження цифрової грамотності серед українців. Перше опитування провели 2019 року, друге – 2021 року.
07 Грудня, 2023 р., 15:33
Сьогодні, 7 грудня 2023 року, під головуванням  заступника начальника районної військової адміністрації  Сергія Чепернатого відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
07 Грудня, 2023 р., 13:28
Традиційно, під час Різдвяно-новорічних свят, Дня Святого Миколая, керівництво Тульчинської районної військової адміністрації, спільно з службою у справах дітей районної військової адміністрації щирими словами та солодкими подарунками привітали діток, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, що проживають на теренах району.
07 Грудня, 2023 р., 12:16
Як шкода тих, кого забрали небеса, Кого вiйна в безсмертнi списки записала, Хай згасла свiчка, але пам’ять не згаса, Бо нас життям вiд смертi захищали.