12 Грудня, 2023 р., 11:16
Результати анкетування, проведеного на Вінниччині обласним координатором Координаційного центру КМУ в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" показали, що після початку повномасштабного вторгнення навантаження на заклади охорони здоров'я зросло в рази.
12 Грудня, 2023 р., 09:33
Питання безбар’єрності завжди було актуальним. Зараз це нагальна необхідність для мільйонів українців, особливо для наших захисників і захисниць.
12 Грудня, 2023 р., 08:16
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 12 грудня 2023 року російські окупанти знову атакували безпілотниками типу «Shahed» із окупованого Криму, цього разу з району Балаклави.
12 Грудня, 2023 р., 08:15
Під час візиту до Сполучених Штатів Америки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками американських оборонних компаній.
11 Грудня, 2023 р., 14:20
Сьогодні, 11 грудня 2023 року, під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів районної військової адміністрації. На якій було обговорено актуальні питання та заслухано доповіді учасників наради за напрямками роботи.
11 Грудня, 2023 р., 12:54
7 грудня 2023 року, під  час ворожого стрілецького бою біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області, обірвалось життя Яковишена Валерія Степановича, 1974 року народження, жителя  с.Юрківка Шпиківської громади.
11 Грудня, 2023 р., 11:44
Він має назву «Робота та відновлення». На сайті розміщені вакансії в галузях транспорту, зв’язку, будівництва та відбудови в цілому. Про це повідомляє Мінінфраструктури.
11 Грудня, 2023 р., 10:12
Учора у молодіжному центрі «Квадрат» відбулася авторська презентація книги  «Дикий Захід Східної Європи» Павла Казаріна у Вінниці.