18 Грудня, 2023 р., 12:50
15 грудня МОЗ України оприлюнило переліки закладів охорони здоров'я, які увійшли до спроможної мережі в 19-ти госпітальних округах. На сайті МОЗ зазначено, що Уряд погодив і затвердив перелік ще в червні - липні 2023 року.
18 Грудня, 2023 р., 10:07
На фасаді Тарасівської гімназії відкрито меморіальні дошки Швецю Андрію Васильовичу та Балику Валентину Олексійовичу, уродженцям с.Тарасівка Тульчинської громади.
18 Грудня, 2023 р., 07:56
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 18 грудня 2023 року російські окупанти атакували п’ятьма ударними БпЛА типу «Shahed» із району Приморсько-Ахтарськ – рф.
15 Грудня, 2023 р., 21:31
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у підсумковому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувся у Львові.
15 Грудня, 2023 р., 21:28
Сьогодні, у Львові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.
15 Грудня, 2023 р., 21:07
Президент України Володимир Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося у Львові.
15 Грудня, 2023 р., 20:29
Безбар’єрність – це приклад людяності. І цим ми відрізняємся від ворога. Слава Україні!
15 Грудня, 2023 р., 16:31
Увага! Ворожа дезінформація! Мережею шириться фейкова афіша щодо проведення Вінницьким обласним ТЦК та СП святкового заходу для дітей і їх батьків.