19 Грудня, 2023 р., 14:35
Не вагаючись, він став на захист Батьківщини, був патріотом своєї рідної землі і воював за Україну та її народ.
19 Грудня, 2023 р., 11:19
З початком повномасштабної війни допомога у сфері ментального здоров’я стала одним із пріоритетів Програми медичних гарантій.
19 Грудня, 2023 р., 10:47
Героїзм, мужність наших воїнів, прагнення до незалежності та справедливості об’єднало  український народ в боротьбі з російським агресором. Ми твердо стоїмо на своєму і не віддамо ворогу ані сантиметра нашої території, адже головним форпостом нашої держави є ЗСУ. Кожного дня наші воїни на всіх рубежах захищають державу і за це їм велика шана й повага.
19 Грудня, 2023 р., 10:13
Уночі 19 грудня 2023 року на Хмельниччині знищено  два із двох "шахедів", якими противник атакував із району Приморсько-Ахтарськ -рф.
19 Грудня, 2023 р., 10:12
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, попри війну на території області реалізовано 31 інвестиційний проєкт загальною вартістю майже 1,44 млрд грн, завдяки чому створено 1030 нових робочих місць.
19 Грудня, 2023 р., 08:11
Шановні служителі правозахисних інституцій! Шановні адвокати Тульчинщини, вітаю вас з Днем адвокатури!
18 Грудня, 2023 р., 16:13
Один із успішних прикладів соціальної підтримки молодих сімей у світі – бебі-бокси, або «пакунок малюка».