27 Грудня, 2023 р., 16:20
Новорічне диво відчули юнаки та дівчата пільгових категорій з усіх 63 громад області.
27 Грудня, 2023 р., 15:00
Сьогодні в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної.
27 Грудня, 2023 р., 13:54
Триває війна, яка забирає найкращих синів і доньок України. Маємо чергову втрату з фронту.
27 Грудня, 2023 р., 08:48
Зловмисники розповсюджують фейкові СМС про надходження посилок від імені відомого поштового сервісу. Повідомлення містять фішингові посилання на підконтрольні шахраям ресурси.
27 Грудня, 2023 р., 08:46
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 27 грудня 2023 року російські окупанти атакували ударними БпЛА типу «Shahed» із двох напрямків: Балаклава – окупований Крим, Приморсько-Ахтарськ – Краснодарський край (рф).
26 Грудня, 2023 р., 16:21
Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки своїх проєктів культурної дипломатії з упровадження українських аудіогідів у визначних пам’ятках світу та відкриття українських книжкових поличок у бібліотеках різних країн.
26 Грудня, 2023 р., 16:17
Після звільнення Правобережжя Херсонської області Президентом України Володимиром Зеленським було започатковано ініціативу «Пліч-о-пліч».
26 Грудня, 2023 р., 13:15