02 Січня, 2024 р., 14:13
Виявлення вибухонебезпечних предметів потребує негайних та обережних дій.
02 Січня, 2024 р., 12:30
Рішенням Кабміну збільшили строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.
02 Січня, 2024 р., 10:25
 Аграрна галузь специфічна і суттєво відрізняється від інших галузей виробництва. Особливості праці в сільському господарстві полягають у тому, що така праця в більшості носить сезонний характер і є ризики прихованої зайнятості найманих працівників на тимчасових роботах, а сам   роботодавець (іноді) позбавляє свого працівника права на:
02 Січня, 2024 р., 10:15
Діагностика інсульту, надання першої допомоги, лікування та реабілітація в гострому періоді є безоплатним для всіх громадян.
02 Січня, 2024 р., 10:14
У холодну пору року газові прилади використовуються значно частіше, тому не варто забувати про правила безпеки.
02 Січня, 2024 р., 10:13
1 січня запрацювала лінія для військовослужбовців та членів їхніх сімей за коротким номером 1512.
02 Січня, 2024 р., 10:11
Кабінет Міністрів ухвалив постанову про внесення змін до Порядків, які регулюють надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва.
02 Січня, 2024 р., 10:10
Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій - це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою.