08 Січня, 2024 р., 16:16
Експерти Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською, рекомендують почати з таких кроків:
08 Січня, 2024 р., 14:14
Сьогодні якісна та швидка лікарська допомога як ніколи на часі. Особливо коли це стосується дітей.
08 Січня, 2024 р., 12:20
Низькі температури та негода повернулися в Україну. В умовах війни, коли цивільне населення змушене проводити значну частину доби в холодних підвалах і сховищах, підвищується ризик отримати переохолодження.
08 Січня, 2024 р., 12:19
Тульчинський район складається з дев'яти  територіальних громад . Станом на 01.01.2024 року проведено моніторинг стану виконання місцевих бюджетів.
08 Січня, 2024 р., 12:01
Як повідомляє Урядовий портал, отримати до 5 нових LED-ламп у найближчих відділеннях Укрпошти можуть пенсіонери, які проживають у містах.
08 Січня, 2024 р., 11:13
Традиційно гаряче було у стінах ігрової зали Тульчинської ДЮСШ цього вікенду.
06 Січня, 2024 р., 12:47
Йому б виповнилось 86 років. Василь Стус геніальний поет  рідкісного таланту, який обрав долю борця. Із 47-ми років життя 13  провів у радянських слідчих ізоляторах, карцерах, камерах-одиночках, мордовських таборах, на Колимі, на каторжній роботі в шахті.