11 Січня, 2024 р., 15:10
У Вінницькій області розпочато проведення серії тренінгів для працівників державної служби та органів місцевого самоврядування територіальних громад.
10 Січня, 2024 р., 16:16
На Вінниччині створюється Регіональна координаційна рада з питань громадського здоров’я. Вона діятиме при Вінницькій ОВА для покращення взаємодії та розвитку системи громадського здоров’я на обласному рівні.
10 Січня, 2024 р., 15:51
11 січня очікуються пориви вітру 15-20 м/с, вдень хуртовина (1 рівень небезпечності, жовтий).
10 Січня, 2024 р., 14:49
Герої серед нас. Усі вони різні. У кожного своя професія, уподобання та вік. Але всіх їх об’єднує спільне бажання знищити російського окупанта, який вторгся на територію України. Сьогодні вони пишуть Новітню історію.
10 Січня, 2024 р., 14:35
Не варто недооцінювати вплив ментального здоров'я на фізичне. Особливо він посилився під час війни, коли суттєво зросли навантаження на психіку кожного з нас.
10 Січня, 2024 р., 14:35
Для втілення своїх проєктів відібрані кандидати отримають грант у розмірі до 4,5 тисяч доларів США.
10 Січня, 2024 р., 12:22