19 Січня, 2024 р., 18:34
Щороку, в січні українці всього світу відзначають День Соборності та Свободи України, вшановуючи світлу пам’ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави.
19 Січня, 2024 р., 16:30
У продовження реалізації ініціативи Глави держави щодо забезпечення житлом Героїв України Президент Володимир Зеленський вручив іще 30 сертифікатів на отримання квартир військовослужбовцям Сил оборони, яким присвоєно звання Героя України, та родинам полеглих Героїв.
19 Січня, 2024 р., 15:14
Начальника Могилів-Подільського прикордонного загону полковника Андрія Дейнека удостоєно медаллю "За військову службу Україні".
19 Січня, 2024 р., 09:44
Перша леді України Олена Зеленська звернулася до учасників першого у 2024 році регіонального форуму щодо впровадження  реформи шкільного харчування.
19 Січня, 2024 р., 09:38
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна,  останній рік кількість закладів збільшилася удвічі.
18 Січня, 2024 р., 15:31
Пишаємось та  дякуємо за захист Батьківщини Падюку Віталію Володимировичу, жителю с.Бортники Тульчинської громади.
18 Січня, 2024 р., 15:25
Начальник ОВА Сергій Борзов мав змогу особисто переконатися в цьому, відвідавши тренування команд одного із навчальних закладів регіону.
18 Січня, 2024 р., 14:51
Завтра навколішки, з державними прапорами та квітами зустрічатимемо Героя-захисника,  який повертатиметься на малу Батьківщину «на щиті». Російський окупант забрав життя Волянського Костянтина Олександровича, уродженця села Болган Студенянської громади.