24 Січня, 2024 р., 16:07
Продовжуємо дякувати за захист Батьківщини та вітати наших Героїв-захисників з одержанням відзнак державного рівня.
24 Січня, 2024 р., 15:30
Матері загиблого військовослужбовця Світлані В’ячеславівні вручено відзнаку – орден “За мужність” III ступеня, яким посмертно нагороджений її син Васалатій Олександр Володимирович.
24 Січня, 2024 р., 15:07
Ви роботодавець, який бере на роботу ВПО? Не втрачайте можливості отримати компенсацію витрат на оплату праці!
24 Січня, 2024 р., 15:07
Коли на кону стоїть безпека нації - наші земляки є втіленням відваги та незламності!
24 Січня, 2024 р., 12:34
Сьогодні, 24 січня 2024 року, заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, начальник другого відділення Тульчинського РТЦК та СП Володимир Мороз спільно із заступником Городківського сільського голови Олександром Третьяковим від імені Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного вручили нагрудний знак «Комбатанський хрест», яким посмертно нагороджено  військовослужбовця Андрієвського Вадима Володимировича. Нагороду з рук посадовців отримав дядько Валерій Євгенійович Андрієвський.
24 Січня, 2024 р., 08:08
Сьогодні під час зустрічі з очільником делегації «Baker Global Advisory» Дугласом Бейкером Начальник ОВА Сергій Борзов підписав та передав нове видання про Голодомор 1932-1933 років на Вінниччині для його батька – відомого американського політичного діяча Джеймса Бейкера.