31 Січня, 2024 р., 08:18
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 31 січня 2024 року противник атакував 20-ма ударними БпЛА типу «Shahed-136/131» з напрямків: Приморсько-Ахтарськ, Курськ – рф., Чауда та трьома балістичними ракетами «Іскандер-М» з Криму та Воронезької обл. – рф.
30 Січня, 2024 р., 16:27
Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест» нагороджена Хаврун Алла Михайлівна.
30 Січня, 2024 р., 15:23
Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА продовжує докладати зусиль, аби ветерани війни та їх родини кожну хвилину свого вільного часу мали можливість проводити із користю.
30 Січня, 2024 р., 12:07
Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях Андрій Маркевич підписали Меморандум про співпрацю.
30 Січня, 2024 р., 08:29
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 30 січня 2024 року ворог атакував 35-ма ударними БпЛА типу «Shahed-136/131» з трьох напрямків: Приморсько-Ахтарськ, Курськ – рф., Чауда – Крим та двома зенітними керованими ракетами С-300 по Донеччині.
30 Січня, 2024 р., 08:10
Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська та Львівська обласні військові адміністрації провели інформаційний аудит публічних даних. Його результати допоможуть налагодити інформаційні потоки, побудувати ефективні бізнес-процеси, а також покращити кількість та якість відкритих даних.