08 Лютого, 2024 р., 08:08
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 8 лютого 2024 року противник завдав удару 17-ма ударними БпЛА типу “Shahed-136/131” з мису Чауда – Крим.
07 Лютого, 2024 р., 16:31
Другий етап вже відкриває перед учасниками та вболівальниками захопливий світ неймовірних можливостей та емоцій.
07 Лютого, 2024 р., 15:40
Відповідно до затвердженого графіка у першому півріччі 2024 року розпочато виїзний прийом громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації.
07 Лютого, 2024 р., 15:27
6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.
07 Лютого, 2024 р., 14:23
Хочете повернути квиток онлайн, а послуга вже закрита або недоступна? Відтепер оформити претензійне повернення квитків можна онлайн — з Дією! Укрзалізниця цифровізувала процес, тож тепер достатньо оформити електронну версію заяви й підписати її Дія.Підписом.
07 Лютого, 2024 р., 12:21
Сьогодні, 7 лютого 2024 року в роковини загибелі Гандзія Дмитра Юрійовича, на честь Героя-захисника на фасаді навчального закладу було відкрито меморіальну дошку. В дворику Студенянського ліцею зібрались учні, педагоги, керівництво громади, жителі села Студена. Почесними гостями заходу стали мати загиблого Валентина Іванівна, дружина Яна Олександрівна та син Максим.
07 Лютого, 2024 р., 11:37
6 лютого 2024 року відбулось розширене засідання оперативного штабу під головуванням начальника районної військової адміністрації  Олександра Гаврилюка.
07 Лютого, 2024 р., 10:27
Кабінет Міністрів України запровадив експериментальний проєкт з професійно-технічного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.