12 Лютого, 2024 р., 14:59
Почесну відзнаку від імені Головнокомандувача ЗСУ вручено матері загиблого  Героя-захисника  Оксані Володимирівні.
12 Лютого, 2024 р., 12:37
З року в рік у період опалювального сезону спостерігається різке зростання кількості загиблих громадян на пожежах. Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області, з початку цього року на Вінниччині вогонь забрав життя 13 людей, 8 осіб травмовано, ліквідовано 202 пожежі. Тому, для запобігання надзвичайних ситуацій та пожеж під час опалювального сезону, забороняється:
12 Лютого, 2024 р., 12:33
Шлях ветерана довгий і тернистий. Він насичений випробуваннями та викликами. Цивільне населення України має бути готовим пройти цей шлях разом із ветеранками й ветеранами, адже від нашої підтримки залежить якісна адаптація учасників і учасниць бойових дій у суспільстві.
12 Лютого, 2024 р., 12:19
10 лютого 2024 року річниця загибелі захисника Кричка Валерія Володимировича, жителя села Забужжя Брацлавської громади.
12 Лютого, 2024 р., 11:58
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, почесним нагрудним знаком «Срібний Хрест» нагороджено ДЕНИСА КИРИЛІШИНА, який захищає Батьківщину з весни 2022 року.
12 Лютого, 2024 р., 11:58
В пору життєвої зрілості зупинився земний шлях мужнього воїна та патріота.  Війна забрала життя Бондаря Олександра Володимировича, 27 травня 1969 року народження, жителя с.Рахни-Лісові Шпиківської громади.
12 Лютого, 2024 р., 10:51
Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, стає жахливою та руйнівною зброєю, яку ворог свідомо використовує у воєнних діях для створення атмосфери страху, безпорадності та деморалізації населення.
12 Лютого, 2024 р., 08:05
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє , що у ніч на 12 лютого 2024 року противник атакував 17-ма ударними БпЛА типу “Shahed-136/131” з району Приморсько-Ахтарськ – рф., керованою авіаційною ракетою Х-59 (ТОТ Запорізької обл.) та зенітними керованими ракетами С-300 (із Бєлгородської обл.)