17 Лютого, 2024 р., 11:07
Війна продовжує свої страшні жнива і сіє у серцях людей смуток та горе. У неї, кровожерливої, свої плани і власна трагічна арифметика, яка густо окроплена слізьми відчаю та болю від передчасної втрати.
16 Лютого, 2024 р., 12:21
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, спортсменка з Вінниччини Ганна Давидова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед дорослих.
16 Лютого, 2024 р., 11:13
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в офіційному медіацентрі ОВА поінформувала про те, як проходить ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у громадах Вінниччини.
16 Лютого, 2024 р., 10:18
Новини з передової розпочинають, наповнюють і завершують інформаційну добу України.
16 Лютого, 2024 р., 08:00
День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні.
15 Лютого, 2024 р., 16:43
07 лютого 2024 року в Тульчинському районі стартували змагання  ІІ етапу в рамках реалізації Президентської програми «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу, волейболу, футзалу та черлідингу, які відбулися в Брацлавській, Вапнярській, Городківській, Томашпільській, Шпиківській територіальних громадах.