24 Лютого, 2024 р., 15:40
У другу річницю початку повномасштабної агресії Росії проти України Президент Володимир Зеленський разом із Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, Головою Ради міністрів Італії Джорджею Мелоні, Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та Прем’єр-міністром Бельгії Александром Де Кроо вшанували пам’ять полеглих захисників України у російсько-українській війні.
24 Лютого, 2024 р., 09:47
Немає такого світу, де можна дозволити  рашизму  перемогти.
24 Лютого, 2024 р., 08:00
Сьогодні, 24 лютого 2024 року виповнюється 730 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.
23 Лютого, 2024 р., 12:43
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов вручив свідоцтва слухачам курсів, які проходили на базі Харківського університету внутрішніх справ.
23 Лютого, 2024 р., 11:08
Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов повідомив: «Автобуси закуплено з освітньої державної субвенції, яка склала 51 млн грн. Співфінансування громад - 48,8 млн грн. За роки незалежності - це найбільша кількість спеціальних шкільних автобусів, які вдалось одночасно придбати для освітніх закладів регіону».
23 Лютого, 2024 р., 10:16
Начальник ОВА Сергій Борзов підписав Меморандум між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Українська Федерація продовольчих банків».
23 Лютого, 2024 р., 08:19
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 23 лютого 2024 року противник атакував 31 ударним БпЛА типу «Shahed» (Приморсько-Ахтарськ – рф., мис Чауда – Крим), трьома зенітними керованими ракетами С-300 (Донеччина), протирадіолокаційною ракетою Х-31П та двома крилатими ракетами Х-22 (акваторія Чорного моря).
23 Лютого, 2024 р., 08:14
Територіальний підрозділ Патрульної поліції Вінниччини створили рівно вісім років тому.