27 Лютого, 2024 р., 15:19
Понад 40 хірургів, травматологів, нейрохірургів та майже 30 анестезіологів з Вінниччини пройдуть навчання Union of  Medical Care and Relief Organizations та відомої Фундації Девіда Нотта.
27 Лютого, 2024 р., 12:13
Лють і ненависть, розпач і відчай, біль і сльози принесла війна в кожну українську родину. Не оминула вона родину Cакуличів з смт.Брацлав.
27 Лютого, 2024 р., 11:50
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, високі нагороди отримали мужні захисники Олег БОЙКО з с. Городківка Тульчинського району та Олександр ДЕСЯТНИК - житель с. Яланець Бершадської громади Гайсинського району.
27 Лютого, 2024 р., 09:13
У ніч на 27 лютого 2024 року противник атакував балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 із Воронезької області, чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59, однією протирадіолокаційною – Х-31П із ТОТ Херсонської Донецької обл. та 13-ма ударними безпілотниками типу «Shahed» – райони пусків Приморсько-Ахтарськ, Курська обл. – рф.
27 Лютого, 2024 р., 08:00
26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
26 Лютого, 2024 р., 16:37
Президент Володимир Зеленський оголосив про початок роботи нової економічної платформи «Зроблено в Україні», яка стане майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.
26 Лютого, 2024 р., 16:05
У межах ініціативи Глави держави щодо забезпечення житлом військовослужбовців – Героїв України Президент Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на отримання квартир військовим та родинам полеглих захисників, які були удостоєні найвищого державного звання.
26 Лютого, 2024 р., 14:40
Відвага, честь, сила - те, що допомагає боротися з ворогом нашим десантникам 95-ї ОДШБ.