22 Лютого, 2024 р., 08:12
Держава оплачує встановлення якісних протезів, їх обслуговування та ремонт.
22 Лютого, 2024 р., 08:10
Діяльність Тульчинської районної військової адміністрації за період 2023 та початку 2024 року була спрямована на збереження стабільності роботи усіх галузей регіону, всебічну допомогу Збройним Силам України, підвищення обороноздатності району та підтримку соціально вразливих категорій населення. На цьому наголосив під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації начальник Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк.
21 Лютого, 2024 р., 12:05
"Цього разу можу сказати, що льотчику Су-35 пощастило – зманеврував і більше не ризикує. А от екіпаж Су-34 приєднується до нашої рубрики. Маю гарні результати об’єктивного контролю, щоб ніхто не сумнівався!", - зауважив Командувач Повітряних Сил Микола Олещук
21 Лютого, 2024 р., 12:04
21-23 лютого 2024 року в Томашпільській громаді оголошено Днями жалоби. Адже трагічна новина сколихнула її жителів.
21 Лютого, 2024 р., 11:00
У самому серці Вінниці на базі Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру функціонує Відділення ФРМ "Recovery" обласного реабілітаційного центру, яке обладнане найсучаснішими девайсами, приладами та пристроями для надання доказової реабілітаційної допомоги.
21 Лютого, 2024 р., 09:26
Війна змінила кожного жителя України. Змусила взяти до рук зброю та стати на захист Батьківщини.  Саме так вчинив сорокавосьмирічний Снігур Сергій Михайлович, житель смт. Крижопіль Тульчинського району. Змінивши мирну професію будівельника на військового.
21 Лютого, 2024 р., 08:13
У ніч на 21 лютого 2024 року окупанти атакували зенітною керованою ракетою  С-300 (Ростовська обл.), керованою авіаційною ракетою  Х-59 (Бєлгородська обл.), 4-ма крилатими ракетами  Х-22 (Ростовська обл.) та 19-ма ударними безпілотниками типу  «Shahed» (Приморсько-Ахтарськ – рф.).
20 Лютого, 2024 р., 16:08
Люди, які пишуть новітню історію незалежної України серед нас. Це мужні, усміхнені чоловіки, інколи із сумними очима.