14 Лютого, 2024 р., 15:40
Проблеми з ментальним здоров’ям може переживати кожен. Від депресії, постійного стресу, безсоння, емоційного дисбалансу, на жаль, ніхто не застрахований. Особливо зараз, в умовах тривалої виснажливої повномасштабної війни.
14 Лютого, 2024 р., 15:38
Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі.
14 Лютого, 2024 р., 12:20
За  особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі почесним нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджено нашого земляка.
14 Лютого, 2024 р., 10:10
Мінцифра спільно з Українською академією лідерства, EasyBusiness та Центром економічного відновлення презентували освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах». Він складається з 13 серій та має покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні. Серіал вже доступний на Дія.Освіта.
14 Лютого, 2024 р., 10:10
Так, 75 господарств області отримали понад 250 млн грн. підтримки.
14 Лютого, 2024 р., 09:06
В рамках діяльності обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність» прокурори Вінницької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього генерального директора одного з комунальних підприємств м. Вінниці за фактом службової недбалості.
13 Лютого, 2024 р., 15:11
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, за мужність та самовідданість нагороджено Сергія ПРЕПОДОБНОГО. Захисник родом з міста Тульчина.
13 Лютого, 2024 р., 15:10
Хто подбає про тих, хто дбає про всіх? Мова про мам, що часто нехтують відпочинком, власним сном і здоров’ям – аби лише у рідних все було добре.