13 Лютого, 2024 р., 12:48
Преподобного Сергія Анатолійовича нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».
13 Лютого, 2024 р., 09:31
Йдеться про цивільних осіб, які в перший місяць повномасштабного російського вторгнення – з 24 лютого по 25 березня 2022 року – самостійно або у складі добровольчих формувань стали на захист України, проте не були оформлені до складу будь-яких військових формувань або правоохоронних органів.
13 Лютого, 2024 р., 09:21
Однією зі складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання, інструктажі та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Відповідно до статті 18 Закону України “Про охорону праці” (від 14.10.1992 № 2697-ХІІ) працівники під час прийняття на роботу і в процесі діяльності повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання та перевірку знань з питань охорони праці та надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.
13 Лютого, 2024 р., 09:20
Як повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі, з 15 лютого по 31 березня діятиме нерестова заборона на вилов щуки звичайної.
13 Лютого, 2024 р., 08:11
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 13 лютого 2024 року противник атакував 23-ма ударними БпЛА типу “Shahed-136/131” з районів Приморсько-Ахтарськ – рф., мис Чауда – Крим.
12 Лютого, 2024 р., 15:32
Начальник ОВА Сергій Борзов привітав військового з новим призначенням.
12 Лютого, 2024 р., 14:59
Почесну відзнаку від імені Головнокомандувача ЗСУ вручено матері загиблого  Героя-захисника  Оксані Володимирівні.
12 Лютого, 2024 р., 12:37
З року в рік у період опалювального сезону спостерігається різке зростання кількості загиблих громадян на пожежах. Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області, з початку цього року на Вінниччині вогонь забрав життя 13 людей, 8 осіб травмовано, ліквідовано 202 пожежі. Тому, для запобігання надзвичайних ситуацій та пожеж під час опалювального сезону, забороняється: