08 Лютого, 2024 р., 15:54
За  сумлінне і успішне виконання бойових завдань, головного сержанта Гарматюка Василя Дмитровича Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив  почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест».
08 Лютого, 2024 р., 15:04
Нагадуємо, що в Україні відбудеться 17-й національний конкурс із відзначення доброчинних ініціатив – «Благодійна Україна – 2023».
08 Лютого, 2024 р., 15:03
Домашнє насильство - протиправні дія або бездіяльність (а також погрози їх вчинення) у формі фізичного, сексуального, психологічного, економічного насильства, що вчиняються у визначеному колі осіб, незалежно від місця їх проживання.
08 Лютого, 2024 р., 11:41
Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» створили інформативний ролик про зміни у виплатах для громадян-ВПО з 1 березня. Якщо у вас виникли додаткові запитання, скористайтесь гарячими лініями:
08 Лютого, 2024 р., 08:28
7 лютого 2024 року за участі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка,  на базі Крижопільського ВЦ 113, відбулось чергове виїзне засідання спостережної комісії при Тульчинській районній військовій адміністрації.