02 Лютого, 2024 р., 14:23
Днями відбулось засідання міжвідомчої групи надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій у Вінницькій області під час дії воєнного стану в Україні. Також обговорили надання психологічної допомоги особовому складу, задіяному у ліквідації НС.
02 Лютого, 2024 р., 14:21
Начальник ОВА Сергій Борзов разом із делегацією представників Програми підтримки ОБСЄ для України на чолі зі спеціальним представником Головування – Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Послом Марцелом Пешком обговорили ключові напрямки співпраці щодо надання підтримки людям, які найбільше її потребують.
02 Лютого, 2024 р., 09:54
ЯК НАДАТИ ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ НА ЛЬОДУ
02 Лютого, 2024 р., 08:10
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 2 лютого 2024 року противник атакував 24-ма ударними БпЛА типу «Shahed-136/131» з напрямків: Приморсько-Ахтарськ – рф., Чауда – Крим. Зокрема удар було спрямовано по об’єктах критичної інфраструктури на Дніпропетровщині.
01 Лютого, 2024 р., 16:22
Бойовий медик Богдан Беспалов з Вінниччини нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».