29 Січня, 2024 р., 21:37
Стежина з України до раю переповнена захисниками своєї Батьківщини. Страшний лік імен і прізвищ, могил під прапорами, вбитих горем родин зростає.
29 Січня, 2024 р., 16:15
Сучасний лікарняний ліфт з'явився у Вінницькому обласному пансіонаті для людей з інвалідністю та людей похилого віку.
29 Січня, 2024 р., 12:25
Болючі втрати, які важко осягнути та жодними словами не виразити всю глибину суму та вдячності Героям за захист нашої свободи, нашого життя.
29 Січня, 2024 р., 10:42
Кабмін запровадив експериментальний проєкт з професійно-технічного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.
29 Січня, 2024 р., 10:01
Воїни бригади швидкого реагування «Рубіж», серед яких чимало вінничан, міцно тримають фронт.
29 Січня, 2024 р., 10:00
Виплату допомоги всім ВПО, які отримували її до 1 лютого, автоматично продовжено до 1 березня (без додаткового звернення).
29 Січня, 2024 р., 09:52
Вони - символ мужності та нескореності українців у боротьбі за свою свободу.
29 Січня, 2024 р., 08:37
Йому назавжди двадцять шість літ. Він один із тих Героїв, які творять новітню історію. 27 січня 2024 року виповнились роковини з дня загибелі Сокровіщука Вадима Олександровича.