23 Січня, 2024 р., 16:02
Начальник ОВА Сергій Борзов та разом із американською делегацією «Baker Global Advisory» відвідали площу Перемоги – місце ракетного удару 14 липня 2022 року.
23 Січня, 2024 р., 15:53
Національна соціальна сервісна служба України інформує про форми дискримінації, сексуальні домагання, харасмент, множинна дискримінація, дискримінаційна реклама за ознакою статі, додаткові механізми захисту у вигляді інформаційних бюлетенів
23 Січня, 2024 р., 15:28
Статтею 17 Закону України «Про охорону праці» визначено, що для певних категорій працівників, зокрема зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного  обов’язкового  медичного  огляду осіб  віком до 21 року. роботодавець  або  уповноважений ним орган зобов’язаний забезпечити фінансування та організацію проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичного (протягом трудової діяльності) медичних оглядів.
23 Січня, 2024 р., 14:33
До уваги мешканців міста Вінниці, Вінницького та Хмільницького районів!
23 Січня, 2024 р., 14:17
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов провів офіційну зустріч з командою експертів міжнародної консалтингової фірми «Baker Global Advisory». Делегацію очолює її директор та засновник Дуглас Бейкер.
23 Січня, 2024 р., 10:23
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що вночі 23 січня 2024 року противник завдав комбінованого ракетного удару по Україні, застосувавши крилаті, балістичні, авіаційні та зенітні керовані ракети.
23 Січня, 2024 р., 08:55
Ворог постійно полює за інформацією про людей, які захищають Україну. Тож кожне необережне слово чи необдумане фото чи відео, завантажене у мережу, може зіграти злий жарт з військовими.