26 Січня, 2024 р., 10:32
Військовослужбовці з Вінниччини отримали високі нагороди від Головнокомандувача Збройних Сил України.
25 Січня, 2024 р., 17:14
Сьогодні, 25 січня 2024 року, біля Алеї пам’яті загиблих захисників України у російсько-українській війні Крижопільської громади, відбувся захід, який приурочений трьом військовослужбовцям громади, які віддали своє життя за мир в Україні.
25 Січня, 2024 р., 15:21
Сьогодні відбулось засідання Координаційного штабу підтримки цивільного населення за участю представників територіальних громад області.
25 Січня, 2024 р., 14:46
Нагадуємо, що в Україні відбудеться 17-й національний конкурс із відзначення доброчинних ініціатив – «Благодійна Україна – 2023».
25 Січня, 2024 р., 13:42
Відповідно до наказу Тульчинської районної військової адміністрації від 15 січня 2024 року № 5, начальник Тульчинської районної військової адміністрації  Олександр Гаврилюк, за участі Шпиківського селищного голови Миколи Кривоцюка, 24 січня 2024 року провели виїзний прийом  в Шпиківській територіальній громаді.