05 Лютого, 2024 р., 16:41
Холодний смуток душу охопив, Дощем заплакав... Свічка догорає... Він не дожив, не докохав, не долюбив... Та праведна душа не помирає...
05 Лютого, 2024 р., 14:50
Проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно загострилася після початку повномасштабної війни рф проти України.
05 Лютого, 2024 р., 14:49
Ворог постійно полює за інформацією про людей, які захищають Україну. Тож кожне необережне слово чи необдумане фото чи відео, завантажене у мережу, може зіграти злий жарт з військовими.
05 Лютого, 2024 р., 11:05
Для потреб спеціального підрозділу ГУР «KRAKEN» передали два мікроавтобуси Volkswagen.
02 Лютого, 2024 р., 14:39
Куди потрібно звертатися щодо розшуку людей, які зникли безвісти за особливих обставин – в інфографіці нижче.
02 Лютого, 2024 р., 14:35
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, пілотування послуги соціальної адаптації ветеранів та членів їх сімей здійснено Міністерством соціальної політики України, Товариством Червоного Хреста України спільно з Вінницькою обласною військовою адміністрацією.